Clasificación do VII Concurso Galego de Robótica

Lista definitiva de gañadores. A entrega de premios adiantámola ás 17:30 horas na Fundación Barrié

Bacharelato e CM

1º clasificado

Centro

Curso

Compoñentes

IES Francisco Asorey-Cambados

2º de BAC:

Diego Lores Fontenla

Marcos Daporta Fernández

Lara Fernández Romero

Iago González Varela

Manuel  Cacabelos Varela

2º clasificado

Centro

Curso

Compoñentes

IES Perdouro de Burela

1º CM de Instalacións de Telecomunicacións

Christian Reigosa Karageorgian

Rosendo Aria  Sante

Carlos S Vaz Febrero

3º clasificado

Centro

Curso

Compoñentes

IES San Tomé de Freixeiro de Vigo

1º de BAC

Ignacio Domínguez Gallego

Pablo González Riveiro

Fernando Carrera Dacuña

Eloy Costas comesaña

Daniel Vázquez Iglesias

 

ESO

1º clasificado

Centro

Curso

Compoñentes

IES A Cachada de Boiro

4º da ESO

Dioni Espinal Rosario

Miguel Silva Casas

Iria Pérez Outeiral

Jakub Mikolaj Michalawicz

2º clasificado

Centro

Curso

Compoñentes

IES nº 1 de Ribeira

4º da ESO

María Alvarez Vizcaya

Nuria Oujo Míguez

Nerea Enríquez Fernández

José Joaquín Baz Pena

3º clasificado

Centro

Curso

Compoñentes

IES Agra do Orzán-A Coruña

empatado con

IES Eusebio da Guarda- A Coruña

4º da ESO

Lucía-Santos Fandiño

Carlota Lema Arranz

Rocío Díaz Veiga

Lucía Rodríguez Vaz

------------------------------

Álvaro Martínez -Feijoo Marco

Pablo Solleiro Sánchez

Aldana Sarabia Taxayko

Melissa Urquiola Aldunate

Primaria

1º clasificado

Centro

Curso

Compoñentes

CEIP de Cervo

5 e 6 de Primaria

Amanda López Lopez

Sara  Fernández Ramos

Ana Iglesias Saavedra

E ex aequo

Leticia Rodrígues  Fernández

Ainoa  Fernández Rodríguez

Lucía Peña  Rouco

Yaiza Ramada Mariño

Finalizada a participación do dia 5 de febreiro, a clasificación por categorías queda como segue:

Bacharelato e Ciclos Formativos

IES Francisco Asorey de Cambados, IES Perdouro de Burela, IES Nº 1 de Ribeira; IES Ramón María Aller

ESO

IES A Cachada de Boiro, IES Nº 1 de Ribeira, IES Agra do Orzán

PRIMARIA

CEIP de Cervo

Finalizada a participación do dia 4 de febreiro, a clasificación por categorías queda como segue:

Bacharelato e Ciclos Formativos

IES Francisco Asorey de Cambados, IES Perdouro de Burela, IES Nº 1 de Ribeira,  IES Illa de Sarón de Xove

ESO

IES Nº 1 de Ribeira, IES Otero Pedrayo de Ourense-IES de Brión, IES Politécnico de Vigo-IES Illa de Sarón de Xove

PRIMARIA

CEIP de Cervo

Finalizada a participación do dia 3 de febreiro, a clasificación por categorías queda como segue:

Bacharelato e Ciclos Formativos

IES Perdouro de Burela, IES Nº 1 de Ribeira, IES Illa de Sarón de Xove

ESO

IES Nº 1 de Ribeira, IES Otero Pedrayo de Ourense-IES de Brión, IES Politécnico de Vigo-IES Illa de Sarón de Xove

PRIMARIA

CEIP de Cervo

O día 2 de febreiro quedaron nos primeiros postos de cada categoría

Bacharelato e ciclos formativos

 IES Perdouro de Burela, IES Illa de Sarón de Xove, IEs de Sabón de Arteixo

ESO

IES Otero Pedrayo de Ourense-IES de Brión, IES Politécnico de Vigo-IES Illa de Sarón de Xove

Primaria

CEIP de Cervo