VI CONCURSO DE ROBÓTICA. Clasificación diaria e global

Clasificación Global 
CATEGORÍA 2º a 4º ESO

  1. IES a Cachada de Boiro 56 puntos (Antía, Diego, Jesús, e Alexis)
  2. IES Ramón María Aller de Lalín, 52 puntos (Alex, Alejandro e Andrea)
  3. IES Otero Pedrayo de Ourense 50 puntos (Óscar, Víctor, Brais, Hugo, Jorge e Miguel)

 
CATEGORÍA Bacharelato e FP, ciclo medio

  1. IES Perdouro de Burela, 66 puntos (Francisco, Joao Claudio e Claudemir Hilario) e 2 grupos de 55 e 44 puntos
  2. IES San Tomé de Freixeiro de Vigo, 45 puntos (Laura, Adrián, Pablo, Ana, Marcos)
  3. IES Francisco Asorey de Cambados, 43 puntos, (Santiago, Javier, Marcos, Ariadna e Javier)

 
CATEGORÍA Primaria-1º de ESO  
CPI de San Sadurniño (Antón, Samaín, Xabier)
 
Venres, 14 de febreiro
CATEGORÍA 2º a 4º ESO

  1. IES A Cachada de Boiro, 56 puntos (Antía, Diego, Jesús e Alexis
  2. IES Otero Pedrayo de Ourense 50 puntos (Óscar, Víctor, Brais, Hugo, Jorge e Miguel)
  3. IES Muralla Romana, 39 puntos (Sergio, Adrián, Alejandro e Alberto)

Xoves, 13 de febreiro
CATEGORÍA 2º a 4º ESO

  1. IES San Tomé de Freixeiro 33 puntos (Diana, Aroa, Andrea, Elena, Jorqe, David)
  2. CPI Atios 32 puntos (María, Rocío, Paola, Aroa)
  3. CPI de Atios 29 puntos (Daniel, Jorge, Álvaro, Adrián)
  4. IES Ricardo Carballo Calero 28 puntos( Tania, Aarón, Miguel, Silvia, Maite) e (Roi, Alba, Alejandro, Judith)

 CATEGORÍA Bacharelato e FP, ciclo medio

  1. IES San Tomé de Freixeiro 45 puntos (Laura, Adrián, Pablo, Ana, Marcos)
  2. IES San Tomé de Freixeiro 43 puntos (Uxía, Laura, Jorge, Cristina)
  3. IES Carballo Calero  37 puntos(Sergio, Pablo, Dani, Marcos, Alberto) e IES San Tomé de Freixeiro (Luiz, Henrique, Kevin, Carlos Luis, Aday, Samuel)

CATEGORÍA Primaria-1º de ESO
CPI de San Sadurniño 15 puntos (Antón, Samaín, Xabier)
 
Mércores, 12 de febreiro
CATEGORÍA 2º a 4º ESO

  1. IES Ramón María Aller, 52 puntos (alex, Alejandro e Andrea)
  2. IES Illa de Sarón, 43 puntos (Alba, Francisco, Lucía e Pilar)
  3. IES Ramón María Aller, 40 puntos (Antonio, José, Christian e Mercedes)
  4. IES Terra de Trasancos 39 puntos, (Elena, Alex, Aitana, e Alex)

CATEGORÍA Bacharelato e FP, ciclo medio

  1. IES Illa de Sarón 40 puntos (Ángel, Ismael, Andrea e Diego)
  2. IES Poeta Díaz Castro 39 puntos( Mª Elena, Martín, David, José Emilio e Manuel)
  3. IES Illa de Sarón 39 puntos (Egid, Alin, José Adonis, Francisco Ángel)

Martes, 11 de febreiro
CATEGORÍA 2º a 4º ESO

  1. IES Perdouro, 36 puntos (Lidia, Carlos e Lourdes) e IES Pontepedriña, 36 puntos (Santiago, Fabiano, Elba, Airas)
  2. IES Salvador de Madariaga, 35 puntos,( Moisés, Fernando, Pablo, Ishwara e Marcos) e (Patricia, Andrea, Marta, Raquel e Ana)

CATEGORÍA Bacharelato e FP, ciclo medio

  1. IES Perdouro, 66 puntos (Francisco, Joao Claudio e Claudemir Hilario)
  2. IES Perdouro 55 puntos (Ángel, Eric e Lucas)
  3. IES Perdouro, 44 puntos (Juande Brito e Elvis de Jesús)
  4. IES Francsco Asorey 43 puntos, (Santiago, Javier, Marcos, Ariadna e Javier)

Luns, 10 de febreiro
CATEGORÍA 2º a 4º ESO

  1. IES Nº 1 de Ribeira, 45 puntos (Moisés, Lucía, Sara e Carme)
  2. CPI de Castroverde, 36 puntos (Miriam, Noelia, Laura, Jacob e David)
  3. IES Eusebio da Garda, 33 puntos (Ignacio,Luís Mario, Miguel e Luís)

CATEGORÍA Bacharelato e FP, ciclo medio

  1. IES nº 1 de Ribeira, 41 puntos (David, Israel e Alejandro)
  2. IES Ramón Menéndez Pidal, 30 puntos (Alejandro, Mario, Lía e Juan Luís)
  3. IES A Pinguela, 28 puntos (Miguel, Sara, Sara, Victoria e Denis)